JA ^.^

Moje zdjęcie
Tak wielka wyobraźnia, że aż sama nie wiem kim jestem.

sobota, 4 sierpnia 2012

Bohaterowie 2Amy Evans ( 18l) - Nastolatka której historię już znacie...
Teraz przeprowadziła się z Emmą do mieszkania, zaczyna
życie na nowo. Ma kochającego chłopaka Liama i najlepszą
na świecie przyjaciółkę Emmę, do tego przyjaźni się z jej bratem Cody'm, kumpluje się z resztą zespołu ale najlepsze kontakty i tak utrzymuje z Liamem, Louisem i Harrym. Aktualnie poszukuje pracy, możliwe, że po wakacjach pójdzie na studia. Kiedyś lubiła się z Sue ale teraz nie utrzymują za bardzo kontaktu.  Amy kocha swojego chłopaka jednak ten może być trochę zazdrosny o jej kontakty z Cody'm.


Emma Larousse (18l) - również znacie jej historię;
Kiedy skończyła 18 lat wydoroślała, pracuje, nie ma chłopaka. Niall się w niej kocha, niedawno jej to powiedział, Dziewczyna i Zayn uznali, że jednak do siebie nie pasują.  Na razie Emma nie ma chłopaka aczkolwiek ostatnio bardzo mocno zaprzyjaźniła się z Harrym, czy cos z tego wyniknie?
Susane Wright (18l) odkąd wróciła do Londynu i jest z Harrym okropnie się zmieniła; jest strasznie zazdrosna o chłopaka, chce aby każdą chwilę spędzał z nią, podejrzewa Emmę o to, że ta chce jej go zabrać.Cody Larousse (18l) - brat Emmy. Kocha się w Amy, przyjaźni się z nią ale na razie nic więcej po między nimi nie ma. On chciałby to zmienić ale wie, że dziewczyna ma chłopaka którego bardzo kocha.

Cody nie jest typem miłego chłopaka.W szkole był uważany za największego drania, ma swoją paczkę kumpli podobnych do niego. Pali, pije, jest strasznie nie miły...   Co takiego widzi w miłej brunetce?
One direction:
Harry Styles, Zayn Malik,Liam Payne,Louis Tomlinson, Niall Horan.  Zespół składający się z chłopaków od lat 19- 22 :p są strasznie pokręceni i co rusz się wygłupiają :P Liam chdzi z Amy, Zayn chodził z Emmą, Harry chodzi z Sue ale od niedawna podkochuje się w Emmie, Louis nie ma dziewczyny, szuka tej właściwej, Niall' owi wydaję się, że kocha Emmę.


____________________________________________


Okej! odświeżenie bohaterów :P

 Rozdział dodam najpóźniej we wtorek :)

Pozdrawiam
   Nika :*

6 komentarzy:

  1. Amy w ogóle nie wygląda jak dawniej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmmm chyba zdążyłam to zauważyc ;p

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne czekam na "1 rozdział" ; p

    OdpowiedzUsuń